Rezidencia Hron - 2. etapa

Aktuálny stav projektu Zrealizované
Rok 2019
Rozsah 10 530 m2
“Na základe architektonickej štúdie od architekta Petra Moravčíka sme pre 2.etapu projektu Rezidencia Hron zabezpečovali vyhotovenie realizačnej dokumentácie. ” Ing. Pavol Púpala Senior Architekt

Rezidencia Hron je novou okrajovou mestskou štvrťou nachádzajúcou sa v severozápadnej časti Zvolena, v blízkej nadväznosti centra mesta. 2.ETAPA projektu sa skladá z dvoch samostatných 6 podlažných obytných objektov prepojených jedným podzemným podlažím slúžiacim parkovacím plochám.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Zvolen

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Realizačný projekt

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI

 

Špecifickou vlastnosťou projektu je použitie filigránových prefabrikovaných prvkov nosných konštrukcií, vyžadujúcich si ešte precíznejší proces návrhu realizačnej dokumentácie. Vďaka prefabrikácií sa nielen skracuje čas výstavby, ale odpadá aj nutnosť použitia debnenia na stavbe. Medzibytové železobetónové steny hrúbky 250 mm majú nadštandardné akustické vlastnosti, vďaka čomu sú byty medzi sebou lepšie odhlučnené.  2. ETAPA projektu zahŕňa spolu 83 bytových jednotiek, od 1i. bytov až 4 i. byty.  

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás