Rodinný dom G

Návrh rodinného domu v pokojnej novo vznikajúcej štvrti Záhorskej Bystrice.

Aktuálny stav projektu Návrh rodinného domu
Rok 2018
Rozsah 150 m²
“Vzťah budúcich obyvateľov domu k prírode je podčiarknutý menším prírodným jazierkom.” Ing. Pavol Púpala Senior Architekt

Návrh rodinného domu v pokojnej novo vznikajúcej štvrti Záhorskej Bystrice.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Záhorská Bystrica, Bratislava

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Stavebné povolenie, Realizačný projekt,

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Stavebné povolenie

 

Rodinný dom v Záhorskej Bystrici je situovaný v kľudnej časti miestnej novovznikajúcej obytnej štvrte. Stavba má jedno podzemné a dve nadzemné podlažia. Tie budú slúžiť štvorčlennej rodine. Na prízemí rodinného domu sa nachádzajú vstupné priestory, ktoré sú prepojené s garážou. Taktiež sa tu nachádza hosťovská izba s vybavením, priechod do pivničných priestorov a veľkorysé priestory spojenej kuchyne, jedálne a obývacej časti. Celé spodné podlažie sa otvára smerom do pozemku a poskytuje obyvateľom výhľady na bio jazierko. Druhé podlažie obsahuje tri spálne a ich hygienické zázemie. Hmotou sa objekt snaží zapadnúť do okolitej zástavby a prírodnej scenérie. Použité sú prírodné materiály a vzťah budúcich obyvateľov domu k prírode je podčiarknutý menším prírodným jazierkom s bio filtráciou v podobe vodných rastlín. 

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás