OFFICE NITRIANSKE SUČANY

Aktuálny stav projektu Návrh
Rok 2016
Rozsah 376 m²
“Našou snahou bolo navrhnúť moderné a reprezentatívne priestory, ktoré dokonale a nerušivo zapadnú do koloritu obce. Celý objekt sa obvíja okolo vnútorného átria čo prináša do vnútorných priestorov denné svetlo a čerstvosť.” Ing. Tomáš Martiš Senior Architekt / Studio manager

V obci Nitrianske Sučany v okrese Prievidza sme riešili návrh administratívnej budovy a klientského centra pre stavebnú firmu. Cieľom návrhu bolo zapadnúť do urbánnej štruktúry rodinných domov.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Nitrianske Sučany, okres Prievidza

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Architektonická štúdia

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Architektonická štúdia

 

Stavba administratívnej budovy je pomyselne delená na dve časti. Prvou a verejne prístupnou časťou je blok, v ktorom sa náchádzajú kancelárie a zasadacie miestnosti pre styk s klientmi firmy. Fasáda s výrazným tehličkovým obkladom na seba púta pozornosť a tvorí jasný bod orientácie pre klientov. V druhej, privátnej časti stavby sa nachádzajú kancelárie a dielne interných prevádzkových zamestnancov firmy. Vo vnútornej časti pozemku je navyšše súkromne umietsnená terasa pre oddych zamestnancov. 

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás