Vila Myjava Interiér

Aktuálny stav projektu Návrh
Rok 2017
Rozsah 570 m²
 

Biela a čierna farba, pohľadový betón a prírodný kameň sa stali hlavnými znakmi interiéru rodinnej vily v prémiovej kvalite.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
okres Myjava

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Návrh a realizácia interiéru

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Interiér domu

 

Celý interiér zdieľa rovnaké hlavné prvky. Použitie monochromatických farieb a materiálov bolo jednou zo základných požiadaviek pred samotným začatím návrhu. Dom v sebe ukrýva viacero funkčných zón. Prvá polovica vily obsahuje polo privátne vybavenie. Nachádza sa tu časť vymedzená pre hostí, ktorá obsahuje dve spálne s vlastným hygienickým zázemím. Vstupná časť prepojená s garážou a šatníkom, obsahuje obývaciu halu s posedením pre hostí a východom na jednu z viacerých terás. V druhej polovici vzniká privátny obytný priestor pre rodinu, ktorá je navyše delená na dennú  a nočnú časť. V dennej časti sa nachádza priestranná kuchyňa s veľkým pohodlným stolovaním a obývacia izba. Otvorenému priestoru dominuje centrálne umiestená krbová stena, s atypickým rohovým krbom v strede dispozície. Nočná časť obsahuje spálne detí s vlastnou kúpeľňou a šatníkom a súkromný oddelený apartmán pre majiteľov domu so všetkým potrebným vybavením. Panoramatické okná v každej miestnosti interiér dokonale presvetľujú. 

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás