OMNIPOLIS

Aktuálny stav projektu Zrealizované
Rok 2014
Rozsah 15 420 m²
 

Administratívna budova Omnipolis je lokalizovaná na Trnavskej ceste v Bratislave, v mestskej časti Bratislava - Ružinov, ktorá patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce a najlepšie dostupné časti hlavného mesta

KLIENT
OMNIA REAL, s.r.o.

MIESTO
Bratislava

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Návrh administratívnej stavby

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Územné rozhodnutie

Budova má jedno podzemné a 9 nadzemných podlaží. Pre účely parkovania nájomníkov administratívnych priestorov je využité celé podzemné podlažie a časť prízemia. Vo vstupnej hale, ktorá je situovaná cez dve podlažia, je umiestnená kaviareň s príslušenstvom, recepcia a velín. Taktiež sa tu nachádza Omnia cigar club, ktorého interiér je rovnako našim dielom. Zostávajúcich 7 nadzemných podlaží plní výlučne administratívnu funkciu. V rámci administratívneho objektu Omnipolis sme pre jednotlivých nájomcov zabezpečovali návrh interiéru ich budúcich priestorov a tiež sme sa podieľali na realizácii a dodávke týchto interiérov v rámci našich FIT OUT riešení. Viac o ponuke našich služieb si môžete prečítať v samostatnej sekcii služby.

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás