Bytové domy Na piesku

Aktuálny stav projektu Návrh
Rok 2016
Rozsah 4600 m²
“Hlavným zámerom návrhu bolo spojiť výhody bývania v bytovom dome s výhodami rodinného domu s vlastnou záhradou.” Ing. Tomáš Martiš Senior Architekt / Studio manager

Bytové domy Na Piesku prinášajú pocit bývania vo vlastnom dome so záhradou pre každého z obyvateľov ôsmich bytových domov v súkromnej ulici.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Bratislava

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Stavebné povolenie, Realizačný projekt,

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Územné rozhodnutie, Stavebné povolenie

 

Každý z ôsmich dvojpodlažných bytových domov v sebe ukrýva iba 4 bytové jednotky. Toto členenie dovoľuje využiť potenciál pozemku na maximum a priniesť každej rodine vlastnú záhradu. Dispozície jednotlivých bytových jednotiek sú riešené veľmi podobne. Na spodnom podlaží sa vždy nachádza denná časť. Obývacia izba, jedálenska časť a kuchyňa majú preto výborný prístup na terasu. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza hlavná spálňa a dve samostané izby. Z izieb je navyše prístup na súkromnú terasu. Celá zástavba je navrhnutá v jednoduchých tvaroch a líniách, s použitím prírodných materialov a dreveným obkladom na fasádach objektov. 

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás