OBYTNÝ SÚBOR POD ROKOŠOM

Aktuálny stav projektu Návrh
Rok 2017
Rozsah 2470 m²
“Vytvoriť pokojné bývanie pre rodiny s deťmi v strede obce je vždy príjemným zadaním. ” Ing. Mgr. art. Ľubomír Fuňa Autorizovaný architekt - partner

Investičný zámer výstavby obytného súboru Pod Rokošom ponúka moderné a zároveň pokojné bývanie rodinného charakteru v centre obce Nitrianske Sučany. Územie určené pre zámer je výnimočné tak centrálnou polohou v obci ako aj výbornou dostupnosťou obchodov.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Nitrianske Sučany, Pod Rokošom

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Urbanistický návrh

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Územné rozhodnutie, Stavebné povolenie

 

Navrhované objekty svojim architektonickým výrazom zastávajú celkový vzhľad obecnej architektúry a pomocou použitých materiálov sa výborne začleňujú do miestnej zástavby. Všetky objekty sú riešené ako dvojpodlažné, s vlastným poloverejným priedomím a súkromnou záhradou. Na dolnom podlaží objektov rodinných domov sa nachádzajú denné miestnosti. Pri vstupe je situovaná technická miestnosť a toaleta, šatník a schodisko vedúce na druhé nadzemné podlažie. Obývacia izba a kuchyňa majú voľný priechod na terasu a do záhrady. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza nočná časť domu so spálňami a hygienickým zázemím. Samostatne stojace rodinné domy majú navyše hosťovskú izbu umiestnenú na spodnom podlaží, taktiež s východom na terasu a do záhrady.

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás