Vzorové byty Karpatium Rezidencie

Aktuálny stav projektu Zrealizované
Rok 2019
Rozsah 130 m²
 

V rámci projektu Karpatium rezidencie sme pre developera spracovali aj návrh vzorových bytov. Zadaním investora bolo spracovať, nastaviť a odprezentovať 2 úrovne štandardu, ktoré boli zo strany developera ponúkané koncovým klientom. Táto služba zahŕňala kompletný servis vrátane autorského dozoru.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Záhorská Bystrica

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Návrh interiéru

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Návrh, Stavebný dozor

Nastavenie štandardov a ich odprezentovanie v rámci vzorových bytov sa nieslo v duchu prírodných materiálov tak aby korešpondovalo s celkovým architektonickým konceptom komplexu Karpatium rezidencie. Menší z bytov, dvojizbový, bol spracovaný v prevedení štandard. Jednoduché kubické tvary nábytkových prvkov v bielej farbe a drevodekoré boli dodekorované vhodnými doplnkami. Výrazným prvkom interiéru sa stala sedacia súprava, ktorá očarila mnohých návštevníkov. V trojizbovom byte sme použili materiály, ktoré developer ponúkal v rámci nadštandardu. Do hry sa tak dostali dyhované dvere a parkety, ktorým robil pandant vstavaný nábytok v striekanom prevedení v odtieni tmavo-zelenej a bielej farby. Návštevníkov počas obhliadok očaril priestor detskej izby, kde by vedelo nájsť svoj domov viacero detských klientov.

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás