Bytové domy OPOJ

Aktuálny stav projektu Zrealizované
Rok 2016
Rozsah 6780 m²
“Moderný dizajn bytových domov s akcentom na dostatočné plochy zelene v predzáhradkách a medzi obytnými domami harmonicky zapadne do existujúcej výstavby s predpokladom komfortného bývania s parametrami súkromnej obytnej štvrte.” Ing. Tomáš Martiš Senior Architekt / Studio manager

Objekty budú postavené moderným systémom z filigranových železobetónových panelov, vďaka ktorým dosiahne stavba nadštandardné vlastnosti.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Opoj, okres Trnava

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Realizačný projekt, Projekt interiéru

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI

 

Bytové domy sú navrhnuté ako trojpodlažné bez podzemného podlažia, zastrešené sú plochými strechami pričom štvrté nadzemné podlažie je pôdorysne ustúpené. Pôdorys objektu je približne obdĺžnikového tvaru. V bytovom dome dominujú menšie dvoj a troj izbové byty pre mladé rodiny, nakoľko sa jedná o projekt dostupného bývania blízko mesta Trnava. V každom byte sa nachádza balkón alebo výstup na terasu. V bytovom dome sme tiež riešili návrh vzorového bytu, ktorý nájdete v sekcii interiér. 

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás