BYT MEDICKÁ

Návrh a realizácia interiéru

Aktuálny stav projektu Návrh
Rok 2017
Rozsah 123 m²
 

Každý návrh interiéru je niečim špecifický. V byte Medická klient vyžadoval použitie výhradne prírodných materiálov a celkové ladenie interiéru v zemitých a teplých farbách.  Vnútorné dispozičné členenie zostalo nezmenené. 

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Staré mesto, Bratislava

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Návrh a realizácia interiéru

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Interiér bytu

 

Dispozícia dennej časti bytu pozostáva zo spoločného priestoru obývacej izby, jedálenskej časti a kuchyňe. Kuchyňa pôsobí navonok veľmi stroho a jednoducho, aby v priestore nebudila veľa pozornosti. Celému priestoru dominuje kuchynský ostrov nachádzajúci sa v strede miestnosti, ktorý by sa mal stať centrom rodinného diania. Hlavná spálňa je vybavená veľkou manželskou postelou a vlastním šatníkom, ktorý svojím masívnym prevedením vnáša do priestoru pohodový a ukľudnujúci pocit. Prírodný charakter v izbe pre dieta je doplnený výrazným farebným akcentom, obľúbenou farbou mladej slečny. V kúpeľni dominuje použitie zrkadlovej steny, pre pocitové zväčšenie priestoru.

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás