Byt Panorama city

Aktuálny stav projektu Zrealizované
Rok 2016
Rozsah 79 m2
 

Návrh a realizáciu interiéru investičného bytu sme riešili v projekte Panorama city. Od prvého stretnutia s klientom po odovzdanie bytu ubehlo len 30 dní. Vďaka správnemu načasovaniu a koordinácií všetkých prác sa nám to podarilo.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Panorama city, Bratislava

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Projekt interiéru a realizácia

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Interiér bytu

 

Samotný byt sa nachádza na 26. poschodí a ponúka príjemné výhľady na mesto. Zámerom investora bolo vytvoriť byt, ktorý bude slúžiť na účely ďalšieho prenajímania. Preto sme pri navrhovaní mali takmer voľné ruky. Byt bol pred návrhom v stave holobytu, kde bolo potrebné vytvoriť kuchyňu na mieru, útulnú spálňu, pracovňu a taktiež samotný denný obývací priestor.

V kuchyni dominuje kombinácia antracitovej a bielej farby doplnená dubovým obkladom steny. Kuchyňa je vybavená zabudovanými spotrebičmi a ponúka príjemný priestor na prípravu jedla. Prepojenie kuchyne s jedálňou je plynulé vďaka nábytkovej zostave ku ktorej je pristavený jedálenský stôl. Dominantné zavesené svietidlo nad stolom v čase večere dodáva stolovaniu jedinečnú atmosféru.

Do obývacieho priestoru sme umiestnili rohovú sedaciu súpravu, z ktorej sú cez veľké presklené plochy krásne výhľady na panorámy Bratislavy. Celý denný priestor je v ranných a doobedňajších hodinách príjemne preslnený z východnej strany.

V spálni sme sa snažili vytvoriť príjemnú a útulnú atmosféru. Kvalitná masívna posteľ s čalúnením čelom je doplnená o dubové nábytkové čelo, ktoré slúži na prekrytie konštrukcie stĺpu za ním a na odkladanie kníh a drobných vecí. Atmosféra spálne je dotvorená tapetou so škandinávskym vzorom a hrubými závesmi.

Foto: Ján Brunčák

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás