Interiér hotela Hubert

Aktuálny stav projektu Zrealizované
Rok 2018
Rozsah 2300 m²
“Revitalizácia priestorov hotelu Hubert, ktoré už časy svojej najväčšej slávy prežili v zlatých 90tych na súčasný, moderný interiér so zachovaním prvkov z pôvodného návrhu.” Ing. Mgr. art. Martin Vanko Autorizovaný architekt - partner

Predmetom zadania investora bola rekonštrukcia vnútorných priestorov hotelu Hubert, ktorý bol postavený v 90.tych rokoch minulého storočia. Vnútorné vybavenie a mobiliár boli pôvodné a s ohľadom na súčasný pohľad nevyhovujúce. Zadanie bolo limitované časom nakoľko objekt bol v prevádzke a rekonštrukcia musela prebehnúť tak aby bol hotel po minimálnu dobu úplne uzatvorený.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Gerlachov, okres Poprad

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Návrh a realizácia interiéru

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Interiér hotela

Najväčším "prerodom" prešla kaviarenska časť s hotelovou reštauráciou. Pôvodné ťažko-pôsobiace vybavenie interiéru, ktoré dokonca priestor delilo na množstvo malých celkov - tzv. boxov bolo kompletne odstránené. Sanačné práce odhalili "bonus" v podobe zasklenia, ktoré siahalo až po terén a nie len do výšky operadla pôvodných sedacích súprav, ktoré ho prekrývali. Vďaka tomuto a použitiu nových prvkov mobiliáru priestor dostal nový "ľahší" šat. Pôvodné drevené obloženia stĺpov a prievlakov stropov sme sa rozhodli ponechať ako odkaz pôvodného interiérového riešenia. 

Hotelové izby tiež prešli obnovou, v rámci návrhu sme riešili nový mobilár - na mieru vyrábané stolárske výrobky dodekorované novými povrchmi stien, podláh a ďalším vybavením.

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás