Byt Rustica

Aktuálny stav projektu Návrh
Rok 2017
Rozsah 2015 m²
 

Interiérový dizajn v čistých líniách, jednoduchých tvaroch a s použitím prírodných materiálov. Takto vyzerá moderné mestské bývanie v lukratívnej časti Bratislavy. Už pri prvej obhliadke nás tento byt zaujal svojou veľkorysou plochou a preslnením. Prístup majiteľov, ktorí žiadali použitie prírodných tónov a materiálov nás veľmi potešil.

KLIENT
Súkromný investor

MIESTO
Bratislava

STUPEŇ PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE
Návrh a realizácia interiéru

STUPEŇ INŽINIERSKEJ ČINNOSTI
Interiér bytu

Hlavným riešeným priestorom bol celok spojenej kuchyne, jedálne a obývacej izby. Vďaka veľkorysej výmere tohto priestoru sú tieto jednotlivé funkcie pekne oddelené, no navzájom spolu komunikujú. Kuchynskej časti dominuje masívna drevená stena, ktorá v sebe ukrýva všetko kuchynské vybavenie a príslušenstvo.  Na prácu následne slúži bohatý kuchynskú pult, ktorý je svojou jednoduchou hmotou a bielou farbou v kontraste so zbytkom priestoru. Jedálensky stôl umiestnený za hlavným obývačkovým sedením, vytvára miesto príjemného posedenia. Celá miestnosť je dokonale presvetlená vďaka priestranným panoramatickým oknám. Návrh ďalej riešil nočnú časť bytu, ktorého hlavným zámerom bolo vytvorenie útulnej atmosféry. 

Máte záujem o projekt od FVA?

Architektúrou od FVA získate nehnuteľnosť, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám, a ktorá svojím funkčným dizajnom prispeje k Vášmu dobrému imidžu a vyššej hodnote Vašej investície.

Kontaktujte nás