Interiér RD Devín

Current state of the project Návrh
Year 2016
Range 146 m²
“Navrhovať interiér pre človeka, ktorý je vašim dlhoročným priateľom je vždy potešením a záväzkom zároveň. ” Ing. Mgr. art. Martin Vanko Authorized architect – partner

Okrem samotného návrhu, ktorý sme spracovali vo viacerých alternatívnych riešeniach, sme pre klienta riešili aj kompletnú realizáciu interiéru. Klient si prial interiér v jednoduchých farbách, s čo najmenším počtom detailov.

CLIENT
Súkromný investor

ADDRESS
Devín, Bratislava

DEGREE OF PROJECT DOCUMENTATION
Návrh a realizácia interiéru

DEGREE OF ENGINEERING ACTIVITY
Interiér domu

 

V návrhu interiéru sa riešil celý dom. Obývacia izba s kuchyňou, chodby, kúpeľne a hlavná spálňa spolu ladia vlastnou materialitou i farebnosťou, výnimku tvoria detské izby, ktoré sú v návrhu hravé a plné farieb. Hlavný denný priestor tvorí obývacia izba spojená s jedálenskou časťou a kuchyňou. Klient si prial tieto dve prevádzky oddeliť, preto sa v návrhu použil stredový pylón. Ten z jednej strany slúži ako TV stena, a zo strany druhej nesie kuchynské vybavenie a úložný priestor. Z obývacej izby sa dostávame na pozemok, ktorý je tvorený terasami, z ktorých každá má iné využitie. Tie nájdete podrobne v samostatnom projekte exteriéru.

Foto: Ján Brunčák

Are you interested in a project from FVA?

With the architecture from FVA, you get a real property that will exactly match your requirements and which, with its functional design, will contribute to your good image and the higher value of your investment.

Contact us