Byt Medická

Návrh a realizácia interiéru

Current state of the project Návrh
Year 2017
Range 123 m²
 

Každý návrh interiéru je niečim špecifický. V byte Medická klient vyžadoval použitie výhradne prírodných materiálov a celkové ladenie interiéru v zemitých a teplých farbách.  Vnútorné dispozičné členenie zostalo nezmenené. 

CLIENT
Súkromný investor

ADDRESS
Staré mesto, Bratislava

DEGREE OF PROJECT DOCUMENTATION
Návrh a realizácia interiéru

DEGREE OF ENGINEERING ACTIVITY
-

 

Dispozícia dennej časti bytu pozostáva zo spoločného priestoru obývacej izby, jedálenskej časti a kuchyňe. Kuchyňa pôsobí navonok veľmi stroho a jednoducho, aby v priestore nebudila veľa pozornosti. Celému priestoru dominuje kuchynský ostrov nachádzajúci sa v strede miestnosti, ktorý by sa mal stať centrom rodinného diania. Hlavná spálňa je vybavená veľkou manželskou postelou a vlastním šatníkom, ktorý svojím masívnym prevedením vnáša do priestoru pohodový a ukľudnujúci pocit. Prírodný charakter v izbe pre dieta je doplnený výrazným farebným akcentom, obľúbenou farbou mladej slečny. V kúpeľni dominuje použitie zrkadlovej steny, pre pocitové zväčšenie priestoru.

Are you interested in a project from FVA?

With the architecture from FVA, you get a real property that will exactly match your requirements and which, with its functional design, will contribute to your good image and the higher value of your investment.

Contact us